Math (Metric)
For each of the math questions, write the correct answer on the lines below.
-You have 190 g celery, and the price of the celery is $2.09 per kg. What is the total cost of the celery? Round your answer to the nearest cent.
Correct Answer:
Verified
Q55: If meat or poultry is basted during
Q56: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q57: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q58: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q59: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q61: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q62: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q63: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q64: Math (Metric)
For each of the math questions,
Q65: Math (Metric)
For each of the math questions,
Unlock this Answer For Free Now!
View this answer and more for free by performing one of the following actions
Scan the QR code to install the App and get 2 free unlocks
Unlock quizzes for free by uploading documents